تبلیغات
عکس ... طنز ... سرگرمی - وضعیت اینترنت در ایران

امروز:

وضعیت اینترنت در ایران

» نوع مطلب : طنز ،

“وضعیت اینترنت در ایران” موضوعی است که طناز جماعت نباید طرفش برود؛ بیشتر به درد نویسنده هایی میخورد که می خواهند یک تراژدی بزرگ خلق کنند. هر چه در این زمینه بیشتر می اندیشی، ناله ات بلند تر می شود و دانه های اشک بزرگتری از دیدگان می افشانی!
اینترنت ایران خوراک کسانی است که با حضرت نوح (ع) نسبتی دارند،
بعد از اینکه آدرس صفحه مورد نظرت را وارد کردی می توانی بروی و با خیال راحت یک چای قند پهلو برای خودت بریزی و بیایی پای رایانه عزیز بنشینی، این جوری می توانی تا صفحه مورد نظرت بالا بیاید از نوشیدن چای لذت ببری.
البته نکته بالا در مورد همه صفحه های اینترنت صادق نیست، در واقع بیشتر صفحه ها خیلی زود بالا می آیند.
این صفحه های سریع البالا  هم نوشته اند که “محتوای این سایت خوب نیست، جیز است، باور کنید ما خودمان نخوانده ایم و عکس هایش را هم نگاه نکرده ایم اما می دانیم که برای شما خوب نیست، لطفا به جای این سایت به سایت های جذاب دیگری مانند کیهان آنلاین مراجعه نمایید. اینقدر خوب است که نگو!”.
البته بنده از همان زمان که وزیر سابق محترم وزارت فخیمه ارتباطات فرمودند که ” همین سرعت Dial Up برای خانواده های ایرانی کافی است” و مدعی شدند که “شب گذشته موفق شده اند با همین نوع اینترنت چندین فقره PDFدانلود نمایند” فاتحه اینترنت در ایران را خواندم و برای آرامش روحش یک یاسین هم به فاتحه ام Attach نمودم.


نوشته شده در : جمعه 13 آبان 1390  توسط : محمود.    نظرات() .